Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Foldery reklamowe jako czynnik spójnego oraz korzystnego profilu firmy

Agencja dreamsart proponuje projektowanie katalogów z zaakcentowaniem wszystkich szczegółów, jakie wskaże zleceniodawca a także jakie będą dopasowane dla danej branży. Foldery reklamowe i dowolne katalogi są skutecznymi narzędziami marketingowymi. Z ich wykorzystaniem można dotrzeć do wybranej grupy docelowej bez żadnego kłopotu. Sprawdzą się nie tylko podczas kampanii promocyjnej, lecz również na różnych eventach. Eksperci ze wskazanej firmy mogą nawet wykonać koncept dostosowany do wybranego wydarzenia.

Koncept graficzny będzie również za każdym razem dopasowany do identyfikacji wizualnej marki. Wielostronicowy skład będzie opracowany wzorcowo do druku. Jeżeli pojawi się taka konieczność, to zostanie również opracowany w innym języku. Wszystkie elementy, jakimi są: wykresy, diagramy oraz ilustracje będą zrobione perfekcyjnie. W agencji pracują także copywriterzy, jacy zajmują się przygotowaniem treści oraz haseł reklamowych, jeśli zleceniodawca sobie tego zażyczy. Broszury, katalogi książkowe a także inne materiały będą wykonane w zgodzie z życzeniem zleceniodawcy, jak i w indywidualnie przez niego wybranym formacie. Zleceniodawcy będąc zdecydowanymi na projektowanie katalogów w tej firmie mogą liczyć na uszlachetnienie składu o dowolne dodatki.

Dla przykładu, folia matowa doda sporej elegancji, a folia z połyskiem ożywi kolory i zwiększy trwałość. Do folii z matem może zostać dodany lakier UV wybiórczy, umożliwiający pokrycie wybranych elementów. Specjaliści mogą również wykonać tłoczenie, uwypuklając wybrane części składowe projektu a także realizują wycinanie laserem konkretnych elementów, takich jak na przykład logo. Abstrahując od tego, jaka forma zostanie wytypowana, całość zostanie pokrywana lakierem dyspersyjnym, zabezpieczając druk. Oferta obejmuje projekt i wydruki broszury reklamowej, kilkustronicowych folderów reklamowych, ale też wielostronicowych książek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *