Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Środki do regeneracji do silników i skrzyń biegów – jak ich używać

Każdy właściciel samochodu chciałby, aby jego auto jak najdłużej mu służyło. Lecz aby tak było, to o taki pojazdy należy zadbać odpowiednio, między innymi regularnie wymieniając filtry i oleje. Jednak nawet mimo używania olejów dobrej jakości i tak pewne zużycie elementów wewnętrznych może się pojawić, szczególnie jeżeli będzie przejechana duża liczba kilometrów. Dlatego też od pewnego stosować można różnego rodzaju preparaty do regeneracji, za pomocą jakich można ograniczyć proces zużywania. Te preparaty wytwarzają na powierzchni pracujących elementów ceramiczną powłokę.

Warstwa ta jest cieniutka, a jednocześnie bardzo wytrzymała. Równocześnie dobrze się ślizga, co niesie ze sobą liczne korzyści. Przede wszystkim dzięki niskiemu tarciu zmniejszają się opory całego układu i potrzebuje on mniejszą energię do napędzania. W części przypadków można uzyskać oszczędności na paliwie przekraczające dziesięć procent, tak więc wcale to tak mało nie jest. Poza tym twardsza powłoka to niższe zużycie poszczególnych elementów w czasie pracy i wydłużenie tym samym czasu życia silnika. I zresztą nie tylko silnika, bowiem środki do regeneracji można też stosować w innych układach, jakich jak przekładnie albo skrzynie biegów.

Przy nich użycie takich preparatów zmniejsza wibracje i głośność pracy, zwiększając jednocześnie płynność działania. A stosowanie ich jest bardzo proste i nie wymaga wizyty u mechanika czy demontażu silnika. Z reguły wystarczy wlać odpowiednią ilość środka przez wlew oleju, zależnie od przebiegu oraz rozmiaru samej jednostki. Nie ma ograniczeń z uwagi na używane paliwo ani też zużycie, w przypadku mocno wyeksploatowanych silników być może należy zwiększyć trochę ilość zastosowanego środka. Osoby zainteresowane bardziej tym tematem dużo informacji znajdą w internecie. Wystarczy że w oknie wyszukiwarki wpiszą hasło strefy czystego transportu i przeglądną otrzymane strony.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *