Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Perfekcyjne pod kątem smaku produkty wywodzące się z Włoch dla gastronomii

Marka North Coast zajmuje się importem i dystrybucją pochodzących z Włoch wyrobów żywnościowych. Mało tego, dostępne tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Propozycja sprzedażowa obejmująca mozzarella włoska wyznaczona jest przede wszystkim do takich konsumentów, jacy doceniają imponującą jakość wyrobów spożywczych. Aktualnie importowane są wyroby od 70 wiodących wytwórców markowych. Większość z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku w Polsce, co wskazaną ofertę wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Klienci mogą w głównej mierze zaopatrywać się tu w: produkty suche, sery, produkty zamrożone oraz wodę. Odbiorcy podzieleni są na wymienione zgrupowania: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad dwa tysiące sto punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, ulokowanych w całym kraju a także więcej niż 1800 kupujących z rynku gastronomicznego i hotelarskiego.

Mający doświadczenie przedstawiciele handlowi w każdej sytuacji doradzają klientom, na co powinni się zdecydować. Kupujący mogą oczekiwać na obsługę i dowóz asortymentu aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, iż North Coast dysponuje własną flotą pojazdów dostawczych plus współpracuje ze sprawdzonymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na doręczenie można liczyć do 24 godzin po złożonym zamówieniu. Jako że w asortymencie znajduje się ponad trzy tysiące propozycji, można w całości uzupełnić zapasy w sklepie oraz spodziewać się, iż to, co ma zamiar w nim sprzedawać, będzie dostępne u wskazanego dystrybutora.

North Coast proponuje, które są w stanie oddać bogactwo włoskiej kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo włoskich i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Świeże wyroby zajmują miejsce lidera. Świadczy o tym to, że w North Coast można nabywać je w wersji dobrze przechowywanej oraz w konkurencyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *