Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Marka zajmująca się przywozem oraz dystrybuowaniem włoskich produktów spożywczych

Firma North Coast zajmuje się przywozem i dystrybuowaniem włoskich wyrobów spożywczych. Mało tego, dostępne tutaj jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa obejmująca mozzarella burrata wyznaczona jest w głównej mierze do tych klientów, którzy doceniają imponującą jakość wyrobów spożywczych. Aktualnie importowane są produkty od siedemdziesięciu czołowych wytwórców markowych. Większość z nich ma prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku w Polsce, co wskazaną ofertę wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Konsumenci mają możliwość głównie zaopatrzyć się tu w: produkty suche, produkty świeże, produkty mrożone a także wodę. Konsumenci podzieleni są na wymienione zgrupowania: sklepy wielkopowierzchniowe, delikatesy, ponad 2100 sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, ulokowanych w całym kraju a także więcej niż tysiąc osiemset klientów z rynku HoReCa.

Mający doświadczenie przedstawiciele handlowi zawsze doradzają konsumentom, na co muszą się decydować. Kupujący mogą liczyć na obsługę i przywiezienie towaru aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, że North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze samochodów dostawczych oraz nawiązał współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na dostawę można liczyć do 24 godzin po złożeniu zamówienia. Ze względu na to że w asortymencie można znaleźć ponad 3000 wyrobów, można wszechstronnie wyposażyć swój sklep i spodziewać się, że to, co zamierza się w nim sprzedawać, będzie dostępne u wskazanego importera.

North Coast oferuje, które są w stanie oddać wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep znany jest z jakościowych wywodzących się z Włoch i śródziemnomorskich produktów. Świeże wyroby zajęły podium. Świadczy o tym to, że w North Coast można kupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w konkurencyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *