Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis dla przyczep kempingowych wypożyczanych i będących w sprzedaży w CarGO!

Wyposażenie kamperów CarGO! w czasie wynajęcia zawiera rzeczy standardowe, dzięki jakim można bezpiecznie oraz w wygodnych warunkach podróżować. Oczywiście, zamawiający mają możliwość jeszcze decydować się na wyposażenie uzupełniające, w zależności od tego, czego wymagają. Każdy samochody kempingowe jest maksymalnie przyszykowany, czyli po przeglądzie i schludny.

W wyposażaniu podstawowym znajdują się: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, pełna butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić natomiast mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna, bądź kamera GoPro z dodatkami.

Niezależnie w takim razie od pory roku i okoliczności na drodze można podróżować maksymalnie komfortowo, dokładnie w ten sposób, jak to sobie ktoś zaplanował. I mimo że większość osób podróżowanie kamperem będzie kojarzyć z wakacjami, to zimą także dużo osób tak podróżuje. Kamper pozwoli bowiem na niemałą niezależność. Każdy wypożyczający zaś posiada inne wymagania odnośnie do podróży. Warunki wypożyczenia są zawsze w takim razie ustalane indywidualnie.

Dużą popularnością chwali się wynajem przeczep kempingowych producenta HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mogą decydować się zarówno na modele najnowsze, jak i eksploatowane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwala na skorzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na zakup nowego kampera. Dla wypożyczających dostępny jest serwis, a team pomaga zainteresowanym dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *