Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot: aplikacja internetowa dla pośredników nieruchomości

Nbot to aplikacja wirtualna dla biur nieruchomości. Umożliwi ona wgląd do ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami oraz z numerami telefonów z około dwustu serwisów, co jest faktycznie dużą nowatorską możliwością. To solidne źródło wiedzy, sprawdzi się w obsłudze klienta oferującego nieruchomość, ale też popytowego, bo na takiej podstawie jest przygotowana jego koncepcja. Do programu są dołączone lejki sprzedażowe ułatwiające etap pozyskania ofert, co w pełni upraszcza obsługiwanie klienta popytowego.

Agenci nieruchomości doceniają tę możliwość, gdyż pomysły takie jak program do selekcji ofert prywatnych są opracowane świetnie. Do walorów programu zalicza: wysyłanie ogłoszeń ze zdjęciami, z blisko dwustu serwisów, wgląd do ogłoszeń prywatnych i agencyjnych z telefonami z portali, błyskawiczne ustalenie danych kontaktowych do właściciela, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, szybkie aktualizowanie cen w ofertach otwartych, skrupulatne określanie kwoty oferty nieruchomości oraz dostęp do ogłoszeń z pełnymi adresami.

Zaprezentowany program to kompleksowe rozwiązanie, bazujące na prostej obsłudze. Program dla agencji nieruchomości, pośredników nieruchomości i ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości został opracowany w ten sposób, aby ich praca stała się znacznie łatwiejsza. Jego sposób obsługiwania jest zaprezentowany na stronie. Do informacji ma się wgląd po założeniu darmowego konta. Pośrednik nieruchomości może wysłać ogłoszenia szybko, na dodatek zmieniając je na swoje. W rezultacie obowiązki wykonuje skuteczniej.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą skontrolować, kto i w jakiej kwocie promuje domy, co pozwala działać lepiej niż konkurenci branżowi. W programie znajdują się wszystkie nieruchomości osób prywatnych wystawione od 2018 roku a także ogłoszenia agencyjne, w związku z tym niczego nie można pominąć.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *