Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skrupulatnie wytypowany sprzęt zawierający gadżety do tenisa i badmintona

Skrupulatnie wybrany asortyment zawierający gadżety do tenisa i badmintona sprzedaje Yonex Polska, a więc dystrybutor japońskiej Yonex. Marka wytwarza wyroby sprawdzone oraz certyfikowane. Szczególnie rozpoznawalnym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, opierająca się na innowacyjnej metodzie wykonania. Marka jest także znana z autorsko opracowanej technologii Power Cusion, wykorzystanej w butach sportowych. Isometric to technologia wpływająca na uzyskanie dużej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Natomiast technologia Power Cusion skutecznie absorbuje siłę uderzenia, jaka powstaje w wyniku opadania na boisko, przenosząc następne posunięcia graczy. Już tylko to wskazuje, że marka jest uznawana w świecie sportowców i nie bez przyczyny bierze odpowiedzialność za sponsorowanie wielu ważnych wydarzeń. Statystyki wskazują, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W zaprezentowanym sklepie internetowym asortyment buty do tenisa jest spory i dlatego dystrybutor podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Konsumenci mają możliwość także sprawdzać bestsellery oraz nowości oraz zniżki na preferowany sprzęt. Zarówno amatorzy gry w tenisa, jak i zawodowcy odnajdą akcesoria dopasowane do zdolności i stylu gry. Kiedy ktoś po raz pierwszy będzie robić zakupy w takim sklepie i niekoniecznie wie, na co się decydować, to udziela wsparcia sprzedawca. Poza zakupami można także dowiedzieć się ze strony, co zdarzyło się w dziedzinie badmintona a także tenisa, co jest istotne dla osób uprawiających określone. Szczególnie znane są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety tenisowe z kolekcji: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *